ddadmin

About ddadmin

This author has not yet filled in any details.
So far ddadmin has created 4 blog entries.

Lenovo 14″ бизнис лаптоп со 2г гаранција и подарок Windows 10

Најдобра понуда за месец март! 14 инчен Lenovo ThinkPad T450s бизнис лаптоп со моќен Intel® Core™ i7 5th генерација процесор, забрзан со SSD, 2 години гаранција и ПОДАРОК лиценциран Windows 10 MAR

2023-11-26T23:18:18+00:00March 18, 2022|Промоции|

Refurbished лаптопи на залиха, бизнис класа со моќни Intel Core процесори

Нови количини на refurbished лаптопи бизнис класа со моќни iNTEL Core процесори 6th, 7th и 8th генерација, забрзани со SSD и можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR. Ограничени количини! Со секоја онлајн нарачка добивате бесплатна достава низ цела Македонија!

2023-11-26T23:18:25+00:00January 5, 2022|Промоции|

Што е Premium Refurbished?

Refurbished компјутери со ИСКЛУЧИТЕЛЕН PREMIUM КВАЛИТЕТ Најквалитетно обновени компјутери и лаптопи со брза достава и до 3 години гаранција. Ново во DDSTORE.MK Нашата мисија е да обезбедиме исклучително добри реновирани ИТ производи на македонскиот пазар, со брза испорака.

2023-11-26T23:18:32+00:00July 23, 2020|Uncategorized|

Lenovo ThinkStation P500 XEON – Рецензија од клиент

Lenovo ThinkStation P500 - XEON Hexa-Core E5-2620 v3 е процесор кој иако е постар модел, е доволно силен за обработка на материјали, особено за работа со 3D модели. Неговите 6 Cores и 12 Threads во споредба со i7-8700K (и другите процесори од оваа генерација и број на Cores и Threads) според тестови направени во нашето студио, ги извршија сите задачи беспрекорно и без крашнување. 

2023-11-26T23:18:42+00:00January 22, 2020|Рецензии|

Title

Go to Top