EATON RACK UPS по супер цена!

 
E A T O N
RACK UPS
по супер цена!

 

EATON

ви нуди она што на секого му е потребно - уреди за непрекинато напојување и заштита.

  • EATON 5P155iR 1550VA/1100W 1U Rackmount UPS
  • Technology: Line-Interactive High Frequency
  • (Pure Sinewave, Booster + Fader)
  • Outputs: 6 IEC C13 (10A)
  • Communication Ports: USB, RS232 Serial and relay contacts
  • Communication Slot: for Network-MS card
  • Rating: 1550VA/1100W
 
Купи онлајн
 
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00