Пролетна акција на TESLA климатизери


Климите во продажба никогаш не биле поповолни со квалитетните Tesla климатизери кои можете да ги набавите по многу пристапни цени!

 

TESLA Стандарт

Покрај поволната цена, тивка работа, почистиот воздух, програмирање по желба и многу корисни функции како што се автоматска дијагностика, рестарт и одмрзнување, Tesla стандарт климатизерите ја нудат и свежината од природата благодарение на филтерот со витамин Ц, јонизатор на атмосфера и технологија на отстранување на мувла и бактерии.
 
 
TESLA Инвертер
 
Тешко дека на домашниот пазар ќе пронајдете климатизер кој го одликуваат напредна технологија, значително пониска потрошувачка, нечујна работа, врвен квалитет на воздухот, турбо ладење, продолжен век на траење и исклучителна ефикасност во зимскиот период (работа на -15), а по толку поволна цена.
 
Комплетна понуда на следниот линк
Акцијата трае до трошење на залихите
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Tesla
TC32H3-12410B
3,5 KW

Цена со попуст:
  14.990 ден.
Редовна цена:
  16.480 ден.
 

Tesla

TC25H3-09410C
2,5 KW


Цена со попуст:
  13.990  ден.
Редовна цена:
  15.642 ден.

 

Tesla
TC51H3-18410B
5,5 KW


Цена со попуст:
  24.205 ден.
Редовна цена:
  27.737 ден
 

 
 

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00