Летна понуда активни напојувања по супер цени

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Летна понуда активни напојувања
по супер цени
 
Составете компјутер по ваша желба!
Одлична можност и овој месец да составите гејминг компјутер по ваш избор со врвни перформанси и да добиете дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management.

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 
NJOY
WODEN 750W Active PFC
Цена со попуст: 3.824ден.
Редовна цена: 4.025ден.
Купи онлајн
NJOY
TITAN 600W Active PFC
Цена со попуст: 2.709ден.
Редовна цена: 2.851ден.
Купи онлајн
NJOY
STORM 650W Active PFC
Цена со попуст: 3.505ден.
Редовна цена: 3.690ден.
Купи онлајн
Комплетна понуда онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00