Понуда за компании - лиценцирани ALL IN ONE компјутери за основно средство

Не ги гледате сликите?

Разубавете ја вашата канцеларија со All in One A Class Refurbished компјутери со моќни Core i3/i5, лиценциран Windows 10 Home или Pro, 1 година гаранција, увезени од Европа, обезбедени од ДДСТОР.

Можност за надограба на RAM и на HDD.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Dell Optiplex 9030
23" Core™i5-4590S/ 8GB RAM/500GB HDD/Win10Pro

Цена - 28.900ден.
Купи Онлајн
Lenovo ThinkCentre M71Z
20" Core™i3-2100/4GB RAM/500GB HDD/Win10Home

Цена - 15.900ден.
Купи Онлајн
Dell Optiplex 9020
23" Core™ i5-4570S/ 8GB RAM/120GB SSD/Win10Pro

Цена - 27.900ден.
Купи Онлајн
Lenovo ThinkCentre M93z
23" Core™i5-4570S/ 4GB RAM/ 500GB HDD/Win10Pro

Цена - 27.500ден.
Купи Онлајн
А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите
Комплетна онлајн понуда

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00