ВНИМАТЕЛНО одбрани DD конфигурации САМО ЗА ВАС!

 

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
DD КОНФИГУРАЦИИ
 
Новогодишните празници наближуваат. Направете си подарок! Разгледајте ја нашата понуда на внимателно одбрани конфигурации или склопете си конфигурација по ваша желба.
 
DD-DELUX конфигурациите се опремени со Intel® Core™ i5 и i7 процесори, GeForce 1050/Ti и 1TB HDD или AMD Radeon со 120GB SSD 
 
Имате можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

Јавете се или пишете ни на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!

ОДБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ  DD - DELUX
И УШТЕ DD - КОНФИГУРАЦИИ НА ЗАЛИХА
WE MAKE IT REAL - КЛИЕНТ КОНФИГУРАЦИИ
 
 


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00