Dell десктоп компјутери со SSD и монитори на ПОПУСТ

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Dell десктоп компјутери
Неопходни деловни десктоп компјутери со најдобра безбедност во својата класа и дизајн што го заштедува просторот. Компјутерите се опремени со 8-ма генерациј Core i3, i5 или i7 Coffe Lake процесори, забрзани со SSD дискови и модели со лиценциран Windows 10.
Подарок - Тастатура и маус

Бескомпромисна продуктивност и флексибилност.
Dell монитори
Оптимизирајте го вашиот работен простор со овие ефикасни монитори од 27", 24" и 21.5"
Тие со својот тенок профил обезбедуваат послободен работен простор и ја прошируваат вашата ефикасност - со двојни монитори, може да ја зголемите вашата продуктивност до 18%.
Повеќе начини за мултитаскинг, конзистентни и богати бои!

Дизајнирани да одговараат на начинот на кој работите.
DELL акцијата трае до крај на месец февруари
или до трошење на залихите!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија.
Февруарска акција на SSD дискови
НОВО Fujitsu SFF компјутери со лиценца или без по намалени цени
Нови количини монитори од 2700 денари
Најниски цени на лиценцирани HP компјутери со моќен i7 процесор
Клиент конфигурации

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00