Гејминг матични плочи од врвни брендови на попуст

 

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Матични плочи од врвните брендови Asrock и MSI за врвно гејминг искуство!
На ПОПУСТ до трошење на залихите.
Јавете се или нарачајте онлајн. Бесплатна достава низ цела Македонија!

 
 
 
 
 
 
Комплетна онлајн понуда
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Instagram
YouTubeВизија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00