Летна распродажба на ЛИЦЕНЦИРАНИ HP компјутери со ПОДАРОК SSD

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Летна распродажба на заостаната залиха
HP A Class Refurbished компјутери Home & Business
ЗАШТЕДА ДО 70%
- Лиценциран Windows 10
- Моќни Core i5 / i7 процесори
- 1 година гаранција!
- ПОДАРОК 120GB SSD

Ограничени количини! Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комплетна онлајн понуда
Нарачајте онлајн Canon фотоапарат и добијте 4% попуст!
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Instagram
YouTube


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00