Неделна #SmartHome акција. D-Link производи на попуст до 04.05

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Неделна акција. Попустите продолжуваат.


D-LINK SMART HOME неделна акција до 04.05
#СедиДома и нарачај онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!
---------------------------------------------------------------
Повеќе инфо и онлајн нарачки - https://bit.ly/3eMFy17
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

#DDStore #sale #FavouriteBrand #StayHome #StaySafe #седисидома #BeSmart #SmartHome

Комплетна онлајн понуда
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00