Моќни и економични мини бренд компјутери со или без лиценца за домашна канцеларија

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Понуда за компании. USFF и MINI компјутери од врвните производители DELL, HP, Lenovo и Fujitsu - мали, моќни, тивки и економични со лиценца за основно средство #РаботиОдДома
 
- Моќни Core™ i3/i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Со или без Лиценциран Windows 10 MAR
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Акциските цени на некои од моделите се до трошење на залихите
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија.
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00