РАСПРОДАЖБА на последни количини бренд компјутери - најниски цени на до сега

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
РАСПРОДАЖБА на последни количини бренд компјутери - A Class Refurbished.
- Моќни Core™ i5/i7 процесори
- Можност за замена на било која компонента по Ваша желба.
- Акциските цени се до трошење на залихите
- 12 месеци гаранција
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube