Rent-PC2 10yDDComBanner2 DDCom_banner_CustomGamingConfigurations

Новости и Промоции

Пролетна акција на TESLA климатизери

Пролетна акција на TESLA климатизери

on 12 Мај 2016

Климите во продажба никогаш не биле поповолни со квалитетните Tesla климатизери кои можете да ги набавите по многу пристапни цени!   TESLA Стандарт Покрај поволната цена, тивка работа, почистиот воздух,...

Акција на SAMA гејминг куќишта - BESTBUY за 2016

Акција на SAMA гејминг куќишта - BESTBUY за 2016

on 05 Мај 2016

  Нови количини SAMA гејминг куќишта. Најдобар избор во однос цена - перформанси Акцијата трае до 15ти мај или до трошење на залихите. Одлична можност овој месец да составите гејминг...

                      ДДКом Гејминг Акција

ДДКом Гејминг Акција

on 05 Мај 2016

Составете компјутер по ваш избор и добијте:   Одличен избор - најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk Бесплатен совет - бесплатен совет при...

Пролетна акција на SSD дискови од брендовите Samsung & Kingston

Пролетна акција на SSD дискови од брендовите Samsung & Kingston

on 03 Мај 2016

  Samsung SSD 2.5" 850 Evo 1TB SATA3 540MB/s Цена со попуст: 21.667 ден. Редовна цена: 23.520 ден. Купи онлајн SSD M.2 SATA G2 Kingston 240GB Цена со попуст: 6.168...

Пролетна акција на гејминг графички картички

Пролетна акција на гејминг графички картички

on 03 Мај 2016

  Gigabyte nVidia® GeForce® GTX980Ti XTREME 6GB GDDR5 Цена со попуст: 42.322 ден. Редовна цена: 45.705 ден. Купи онлајн Gigabyte nVidia® GeForce® GTX950 2GB GDDR5 Цена со попуст: 9.394 ден....

Користени бренд компјутери со врвни перформанси - Core i3, i5, i7, SSD, VGA GT750Ti

Користени бренд компјутери со врвни перформанси - Core i3, i5, i7, SSD, VGA GT750Ti

on 29 Април 2016

  Користени бренд компјутери со врвни перформанси - Core i3, i5, i7, SSD, VGA GT750Ti - лиценциран Windows - 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари Комплетна понуда...

Нови количини користени бренд компјутери од 4900 денари

Нови количини користени бренд компјутери од 4900 денари

on 27 Април 2016

  Нови количини користени бренд компјутери од 4900 денари - лиценциран Windows - 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари         Комплетна понуда на следниот линк  ...

SteelSeries гејминг галантерија нови количини со акциски цени

SteelSeries гејминг галантерија нови количини со акциски цени

on 26 Април 2016

  Keyboard SteelSeries Apex 350 Gaming Illumination Цена со попуст: 5.343 ден. Редовна цена: 6.029 ден. Купи онлајн Headphones SteelSeries Siberia 650 Gaming USB White Цена: 11.195 ден. Купи онлајн...

Користени монитори HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари

Користени монитори HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари

on 25 Април 2016

    Користени монитори HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари А класа, тестирани во 100 % исправна состојба - професинална серија во оргинално пакување со вклучен DVI...

Пролетна акција на професионални монитори

Пролетна акција на професионални монитори

on 20 Април 2016

DELL Monitor 25" UltraSharp U2515H Цена со попуст: 20.047 ден. Редовна цена: 21.474 ден. Купи Онлајн LG Monitor 24" 24MP57VQ-P Цена со попуст: 9.627 ден. Редовна цена: 10.206 ден. Купи...

Нови количини G.Skill со намалени цени

Нови количини G.Skill со намалени цени

on 19 Април 2016

Нови количини G.Skill гејминг опрема Механички тастатури, гејминг глувци, мемории, слушалки   Одлична можност овој месец да составите гејминг компјутер по ваш избор со G.SKILL меморија! Сите конфигурации составени по...

Нови ДД-Конфигурации оптимизирани за гејминг и професионална работа

Нови ДД-Конфигурации оптимизирани за гејминг и професионална работа

on 06 Април 2016

Нови ДД-Конфигурации оптимизирани за гејминг и професионална работа Составени од најквалитетните компоненти достапни на нашиот пазар. Можност за промена на било која компонента од http://ddstore.mk - најголем избор на комопненти...

« »

Веб продавница

Хостинг Пакети

Linux DD 64

од 2240 ден.

2GB веб простор

100 GB месечен трансфер

1 хостиран домен

Неограничено бази, е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

Win DD 64

од 3420 ден.

2GB веб простор

100 GB месечен трансфер

1 хостиран домен

Неограничено е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

LINUX Reseller Beginer

од 1180 ден.

50 GB веб простор

Неограничен месеен трансфер

50 хостирани домени

Неограничено бази, е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

LINUX VPS 64

од 1180 ден.

30 GB веб простор

Неограничен месеен трансфер

1 GB рам меморија

Неограничено бази, е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

Бесплатен .мк домен со секој нов хостинг пакет - засекогаш

Хостинг пакети почнувајќи од 150 денари месечно НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
Официјален регистрар на .МК и .МКД домени
333d Gaimg-Tower_DDCom Monitori_DDCom

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00

woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale hogan outlet hogan outlet peuterey outlet online louboutin pas cher chaussures louboutin soldes chaussure louboutin pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher moncler outlet online piumini moncler outlet moncler outlet moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet woolrich outlet woolrich sito ufficiale woolrich sito ufficiale hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hhogan outlet online hogan outlet online piumini peuterey outlet